Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA / VRCHNÍ REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15780 Kč, max. 23730 Kč. Pracovní poměr od 2017-11-01. Volných pracovních míst: 2. ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA / VRCHNÍ REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE v Oddělení hmotné nouze Odboru nepojistných sociálních dávek Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo: odborný referent/vrchní referent – sociální pracovník v Oddělení hmotné nouze Odboru nepojistných sociálních dávek Kontaktního pracoviště v Hradci Králové Krajské pobočky ÚP ČR v Hradci Králové v oborech služby „Nepojistné sociální dávkové systémy“ a „Sociální služby a sociální práce“ Místem výkonu služby je Hradec Králové. Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 1. listopadu 2017. Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 9. platové třídy. Na služební místo není vyžadována způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi. Požadované vzdělání: VOŠ/VŠ vzdělání zaměřeném na sociální práci Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě: Zajišťování agendy dle zákona o pomoci v hmotné nouzi. Zpracování a vyřizování žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, kontrola výplaty dávek a provádění místního šetření pro účely přiznání a výplaty dávek hmotné nouze. Vedení správního řízení ve věci dávek pomoci v hmotné nouzi. - Žádost o přijetí do služebního poměru a o zařazení na služební místo podávejte pouze v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi do 22. 9. 2017 - Další podstatné informace, zejména náležitosti žádosti naleznete na www.portal.mpsv.cz - Úřad práce ČR - Kariéra na ÚP ČR.. Pracoviště: Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové, Wonkova, č. 1142, Hradec Králové, okres Hradec Králové, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: IvanaMazurová, +420 950 116 451, ivana.mazurova@hk.mpsv.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové, poslední změna: 2017-09-16T01:50:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA / VRCHNÍ REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVN
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Hradci Králové
Kraj: Královehradecký
Okres: Hradec Králové
Mzdové rozpětí od: 15780
Mzdové rozpětí do: 23730
Pracovní poměr od: 1.11.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA / VRCHNÍ REFERENT/-KA - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE v Oddělení hmotné nouze Odboru nepojistných sociálních dávek Generální ředitelka Úřadu práce České republiky, jako služební orgán, příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad práce České republiky
Ulice: Wonkova
Obec: Hradec Králové
: Hradec Králové
Kontaktní osoba: IvanaMazurová
Kontaktní telefon: +420 950 116 451
Kontaktní email: ivana.mazurova@hk.mpsv.cz
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.