Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) dluhový poradce. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 1. Způsob kontaktu uchazečů: Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (v rozsahu 1 normostrany podmínkou) a případné dotazy zasílejte do 25. 9. 2017 na emailovou adresu: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v Sokolově, Gagarinova 1934 nebo v Karlových Varech, Blahoslavova 5/18 v prostorách pobočky společnosti. Termín bude upřesněn. Člověk v tísni o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrová řízení, případně neobsadit pracovní pozice v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci a jejích službách můžete nalézt na webové adrese http://www.clovekvtisni.cz/ Upřesňující informace: Společnost Člověk v tísni, o.p.s., pobočka Karlovy Vary, vypisuje výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka. Náplní práce je terénní práce, dluhové poradenství, pracovní a kariérní poradenství v sociálně vyloučených nebo sociálním vyloučením ohrožených lokalitách na Sokolovsku, především v Kraslicích. Požadujeme: - SŠ/ Vyšší odborné vzdělání, nebo VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a příbuzných oborech - Orientaci v sociálně právní oblasti, v dluhové problematice - Schopnost pracovat v týmu - Ochotu k dalšímu vzdělávání - Trestní bezúhonnost - Uživatelskou znalost práce na PC - ŘP vítáme Nabízíme: - Práci na celý úvazek - Práci v profesionálním týmu za adekvátní finanční ohodnocení - Možnost podílet se na rozvoji unikátní sociální služby v oblasti sociální integrace - Možnost seberealizace v renomované organizaci - Průběžnou supervizi - Další vzdělávání - Dovolená 5 týdnů Zaměstnanecké výhody: Pracovní doba: 8:00 - 16:30 Místo výkonu práce: Kraslice.. Pracoviště: , Kraslice, okres Sokolov, . Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov, poslední změna: 2017-09-16T01:50:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: dluhový poradce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Sokolově
Mzdové rozpětí od: 18000
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Způsob kontaktu uchazečů: Svůj strukturovaný životopis, motivační dopis (v rozsahu 1 normostrany podmínkou) a případné dotazy zasílejte do 25. 9. 2017 na emailovou adresu: lenka.doleckova@clovekvtisni.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohov...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Obec: Kraslice
Kraj: Karlovarský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.