Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovnice. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: V Klidu 3133/12, Severní Terasa, Ústí nad Labem. Náplň práce: zabezpečování základních sociálních agend klientů, sociální šetření u zájemců o sociální službu, jednání se zájemci o sociální službu, vedení depozitní pokladny klientů, zpracování podkladů pro úhrady klientů. Požadujeme splnění předpokladů pro výkon povolání, které jsou uvedeny v § 110 zákona č. 108/2006 Sb. V platném znění. Nabízíme: plat bude stanoven dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením, čerpání příspěvku na dovolenou, závodní stravování, pět týdnů dovolené. Zájemci, kteří zašlou životopis e-mailem, případně se ozvou telefonicky, budou pozváni na osobní jednání.. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace, V Klidu, č. 3133, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, 400 11 Ústí nad Labem 11. Nabízené výhody: , . Informace: MiroslavaŠmidtová, +420 472 775 577, uctarna@ddst.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem, poslední změna: 2017-08-12T01:49:56.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Sociální pracovnice
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Okres: Ústí nad Labem
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 30000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.9.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: V Klidu 3133/12, Severní Terasa, Ústí nad Labem. Náplň práce: zabezpečování základních sociálních agend klientů, sociální šetření u zájemců o sociální službu, jednání se zájemci o sociální službu, vedení depozitní pokladny klientů, ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace
Ulice: V Klidu
Obec: Ústí nad Labem
: Severní Terasa
Kontaktní osoba: MiroslavaŠmidtová
Kontaktní telefon: +420 472 775 577
Kontaktní email: uctarna@ddst.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.