Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Zubní lékaři Zubní lékař s odborným dohledem. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 3. Místo výkonu práce: Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem. VAŠE ZUBNÍ CENTRUM je moderní klinika v centru Ústí nad Labem, disponující 4 ordinacemi, OPG, vlastní zubní laboratoří s frézovacím centrem. Pro toto i další nová pracoviště v rámci značky VZC hledáme zubní lékaře, kteří jsou precizní, pracovití a chtějí být součástí týmu, který buduje novou značku na trhu. Možnost profesního i kariérního růstu v rámci nově vznikajích center v regionu. Nadstandardní bonusy. Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail: jobs@vzc.cz . Vhodné pro cizince. Pracoviště: VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. - UL, provozovna, Špitálské náměstí, č. 3517, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, 400 01 Ústí nad Labem 1. Informace: MichaelaBlažková, +420 604 967 443, jobs@vzc.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem, poslední změna: 2016-12-09T00:33:43.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Zubní lékař
Upřesnění pozice: Zubní lékař s odborným dohledem
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
Okres: Ústí nad Labem
Mzdové rozpětí od: 25000
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem. VAŠE ZUBNÍ CENTRUM je moderní klinika v centru Ústí nad Labem, disponující 4 ordinacemi, OPG, vlastní zubní laboratoří s frézovacím centrem. Pro toto i další nová pracoviště v rámci ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o.
Ulice: Špitálské náměstí
Obec: Ústí nad Labem
: Ústí nad Labem-centrum
Kontaktní osoba: MichaelaBlažková
Kontaktní telefon: +420 604 967 443
Kontaktní email: jobs@vzc.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.