Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Lékaři v psychiatrických oborech Lékař/lékařka v oboru psychiatrie. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-15. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Kroměříž - VŠ vzdělání - lékařská fakulta - vhodné i pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - Pracovní poměr na dobu určitou s možností převodu na dobu neurčitou po zkušební době, nástup možný ihned - Nabízíme dobré platové podmínky s osobním příplatkem, možnost absolvování kompletního specializačního vzdělávání na náklady zaměstnavatele, zkušený pracovní kolektiv s dobrými mezilidskými vztahy, poskytnutí služebního bytu - Uchazeči předloží písemnou přihlášku se jménem, příjmením, titulem, místem trvalého pobytu (vč. čísla telefonu) a doplněné životopisem s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností na adresu: pam@pnkm.cz . Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Psychiatrická nemocnice v Kroměříži, Havlíčkova, č. 1265, Kroměříž, okres Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Informace: PetrMožný, moznyp@pnkm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2018-01-09T02:00:39.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Psychiatr
Upřesnění pozice: Lékař/lékařka v oboru psychiatrie
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Kroměříži
Kraj: Zlínský
Okres: Kroměříž
Mzdové rozpětí od: 30000
Mzdové rozpětí do: 40000
Pracovní poměr od: 15.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: pracoviště Kroměříž - VŠ vzdělání - lékařská fakulta - vhodné i pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - Pracovní poměr na dobu určitou s možností převodu na dobu neurčitou po zkušební době, nástup možný ihned - Nabízíme dobré plato...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Psychiatrická nemocnice v Kroměříži
Ulice: Havlíčkova
Obec: Kroměříž
: Kroměříž
Kontaktní osoba: PetrMožný
Kontaktní email: moznyp@pnkm.cz
Kraj: Zlínský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.