Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce sociální pracovník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-15. Volných pracovních míst: 1. - sociální pracovník/ce do Šipky – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, zejména o sociální šetření u zájemců o služby/klientů, poskytování sociálních služeb rodinám s dětmi, zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby, podílení se na tvorbě postupů práce dle standardů kvality sociálních služeb - terénní služba, práce v přirozeném prostředí rodiny na území okresu H.Brod a na území obce s rozšířenou působností Humpolec - vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110 (tj. dokončená VŠ nebo VOŠ v oborech: sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika), trestní bezúhonnost, znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb, ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami (Etický kodex Charity ČR), motivace pro práci s cílovou skupinou služby, dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Oblastní charita Havlíčkův Brod - kancelář, Bělohradská, č. 1128, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Požadované dovednosti: , . Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Informace: MarkétaJedličková, +420 734 435 226, personalni@charitahb.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod, poslední změna: 2017-03-07T01:40:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: sociální pracovník/ce
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Havlíčkově Brodě
Kraj: Vysočina
Okres: Havlíčkův Brod
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 19000
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 15.3.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: - sociální pracovník/ce do Šipky – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, zejména o sociální šetření u zájemců o služby/klientů, poskytování sociálních služeb rodinám s dětmi, zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby, podílen...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Oblastní charita Havlíčkův Brod
Ulice: Bělohradská
Obec: Havlíčkův Brod
: Havlíčkův Brod
Kontaktní osoba: MarkétaJedličková
Kontaktní telefon: +420 734 435 226
Kontaktní email: personalni@charitahb.cz
Kraj: Vysočina

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.