Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) Lékař/ka na pediatrickém oddělení. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25200 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01 do 2018-03-31. Volných pracovních míst: 3. Kontakt osobně na osobním oddělení nemocnice v Rychnově n.Kn. a telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail rufferova.helena@nemocnicerk.cz . - VŠ - Lékařská fakulta, vhodné i pro absolventy - praxe v oboru vítána - zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince (znalost ČJ, rozhodnutí MZ ČR) - PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody - stabilizační odměna od 25 000 Kč při setrvání v PP minimálně 18 měsíců - příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj), zajistí nebo zprostředkuje ubytování, umožní a zajistí rychlý odborný růst na akreditovaných pracovištích v rámci nemocnice i ve spolupráci se smluvními zařízeními - dovolená navíc, podnikové stravování.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Nemocnice Rychnov n.Kn., Jiráskova, č. 506, Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: HelenaRufferová, +420 494 502 262, rufferova.helena@nemocnicerk.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou, poslední změna: 2017-03-28T00:49:03.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Lékař
Upřesnění pozice: Lékař/ka na pediatrickém oddělení
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Kraj: Královehradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Mzdové rozpětí od: 25200
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Pracovní poměr do: 31.3.2018
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Kontakt osobně na osobním oddělení nemocnice v Rychnově n.Kn. a telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 15:30 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail rufferova.helena@nemocnicerk.cz. - VŠ - Lékařská fakulta, vhodné i pro absolventy - praxe v oboru vítána ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Ulice: Jiráskova
Obec: Rychnov nad Kněžnou
: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktní osoba: HelenaRufferová
Kontaktní telefon: +420 494 502 262
Kontaktní email: rufferova.helena@nemocnicerk.cz
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.