Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) učitel odborných předmětů (tělesná příprava - sebeobrana, střelecká příprava). Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2018-03-01. Volných pracovních míst: 1. Ředitel Akademie Vězeňské služby ČR vyhlašuje výběrové řízení pro příslušníky bezpečnostních sborů. Do výběrového řízení se může přihlásit i občan, který splňuje podmínky přijetí do služebního poměru Služební místo: Učitel odborných předmětů (tělesná příprava - sebeobrana, střelecká příprava) Služební hodnost: vrchní komisař, hodnostní označení: kapitán Tarifní třída: 8, dle praxe Zákonné a další požadavky: -Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu -Ovládání a manipulace se zbraní -Motorické předpoklady ve vztahu k úpolovým sportům, či bojovým uměním (zkušenosti s vedením tréninku výhodou) -Znalost práce na PC -(u zájemců z řad příslušníků velmi dobré výsledky ve výkonu služby podle závěru služebního hodnocení) Místo služebního působiště: Stráž pod Ralskem Předpokládaný termín nástupu: po datu 1.3.2018 Náležitosti písemné přihlášky -Přihláška k výběrovému řízení -Strukturovaný životopis -Fotokopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Termín doručení písemné přihlášky do výběrového řízení : 28.2.2018 Termín výběrového řízení: přesný termín bude uchazečům dodatečně sdělen Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu: Vězeňská služba ČR, Akademie VS, Máchova 200, 471 27 Stráž pod Ralskem Obálku označte v levém dolním rohu: "Výběrové řízení - učitel odborných předmětů".. Pracoviště: Vězeňská služba ČR - Akademie Vězeňské služby ČR, Máchova, č. 200, Stráž pod Ralskem, okres Česká Lípa, 471 27 Stráž pod Ralskem. Požadované dovednosti: . Informace: LadislavJareš, +420 487 878 557. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: učitel odborných předmětů (tělesná příprava - sebeobrana, střele
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v České Lípě
Kraj: Liberecký
Okres: Česká Lípa
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 1.3.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Ředitel Akademie Vězeňské služby ČR vyhlašuje výběrové řízení pro příslušníky bezpečnostních sborů. Do výběrového řízení se může přihlásit i občan, který splňuje podmínky přijetí do služebního poměru Služební místo: Učitel odborných předmětů (tělesná p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Máchova
Obec: Stráž pod Ralskem
: Stráž pod Ralskem
Kontaktní osoba: LadislavJareš
Kontaktní telefon: +420 487 878 557
Kraj: Liberecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.