Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Učitelé v oblasti předškolní výchovy Učitel/ka pedagog/žka (aprobace předškolní pedagogika či 1. stupeň). Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 Kč. Pracovní poměr od 2017-11-01 do 2019-08-31. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: Ostrava - Přívoz V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Beleza, z.s. hledá do svých řad pedagoga/žku s aprobací na předškolní pedagogiku či I. stupeň pro realizaci projektu Spolu do školky. Jedná se o projekt směřovaný k dětem ze sociálně -znevýhodněného prostředí v lokalitě Ostrava - Přívoz. Požadujeme adekvátní vzdělání, zkušenost s práci s romskými dětmi, trpělivost, laskavost, otevřenost, pozitivní vztah k romské historii i kultuře. U zájemce o pozici předpokládáme velkou zásobu her, říkanek, písniček či aktivit pro tuto věkovou skupinu.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Beleza Ostrava o.s., Ostrava, Ostrava, okres Ostrava-město, . Informace: ŠtefanGrinvalský, belezamamaclub@gmail.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2017-10-13T01:48:03.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitelka mateřské školy
Upřesnění pozice: Učitel/ka pedagog/žka (aprobace předškolní pedagogika či 1. stup
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Mzdové rozpětí od: 18500
Pracovní poměr od: 1.11.2017
Pracovní poměr do: 31.8.2019
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracoviště: Ostrava - Přívoz V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Beleza, z.s. hledá do svých řad pedagoga/žku s aprobací na předškolní pedagogiku či I. stupeň pro realizaci projektu Spolu do školky. Jedná se o projekt směřovaný k dětem ze soc...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Beleza Ostrava o.s.
Obec: Ostrava
Kontaktní osoba: ŠtefanGrinvalský
Kontaktní email: belezamamaclub@gmail.com
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.