Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Pedagogové volného času lektor kroužků pro děti 1. až 5. třídy ZŠ. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 Kč, max. 250 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01. Volných pracovních míst: 2. Pedagogické vzdělání a kvalifikace v přírodních vědách je výhodou, ale není podmínkou. Rozhodující je spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem. Vstupní proškolení zajistíme. Jedná se o naplňující smysluplnou činnost, která vás bude bavit. 1 směna nebo pružná pracovní doba. Zkrácený úvazek na 1-10 hod. týdně dle možností uchazeče. Místa jsou vhodná i pro absolventy a osoby se zdravotním omezením či postižením. Způsob prvního kontaktu e-mailem, registrace na www.veselaveda.cz/Pro lektory/Chci být lektor; anebo telefonicky.. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Veselá věda z. ú., pracoviště Základní školy Litoměřicko, , okres , . Nabízené výhody: vstupní školení, navazující vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, slušné jednání. Informace: MartinaFialová, +420 602 642 993, martina@veselaveda.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2017-09-16T01:50:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Pedagog volného času
Upřesnění pozice: lektor kroužků pro děti 1. až 5. třídy ZŠ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce v Litoměřicích
Mzdové rozpětí od: 150
Mzdové rozpětí do: 250
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Pedagogické vzdělání a kvalifikace v přírodních vědách je výhodou, ale není podmínkou. Rozhodující je spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem. Vstupní proškolení zajistíme. Jedná se o naplňující smysluplnou činnost, která vás bude bavit. 1 smě...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Veselá věda z. ú.
Kontaktní osoba: MartinaFialová
Kontaktní telefon: +420 602 642 993
Kontaktní email: martina@veselaveda.cz

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.