Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Pedagogové volného času Lektor kroužků pro děti z 1. až 5. tříd základní školy. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 150 Kč, max. 250 Kč. Pracovní poměr od 2018-07-01. Volných pracovních míst: 2. místo výkonu práce : Bruntál, Rudná p/P úterý - ZŠ Okružní středa : ZŠ Cihelní čtvrtek : ZŠ Rudná p/P pátek - ZŠ Jesenická Pedagogické vzdělání a kvalifikace v přírodních vědách je výhodou, ale není podmínkou. Rozhodující je spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem. Vstupní proškolení zajistíme. Jedná se o naplňující a smysluplnou činnost, která Vás bude bavit. Je zajištěno rovněž navazující vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Hlásit se na tel. č. 602 642 993 nebo na e - mail : martina@veselaveda.cz Z : 15.9.2017. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Veselá věda z.ú - pracoviště / základní školy ve městě Bruntál /, Bruntál, okres Bruntál, . Informace: FialováMartina, +420 602 642 993. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál, poslední změna: 2018-06-08T01:54:59.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Pedagog volného času
Upřesnění pozice: Lektor kroužků pro děti z 1. až 5. tříd základní školy
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce v Bruntále
Mzdové rozpětí od: 150
Mzdové rozpětí do: 250
Pracovní poměr od: 1.7.2018
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce : Bruntál, Rudná p/P úterý - ZŠ Okružní středa : ZŠ Cihelní čtvrtek : ZŠ Rudná p/P pátek - ZŠ Jesenická Pedagogické vzdělání a kvalifikace v přírodních vědách je výhodou, ale není podmínkou. Rozhodující je spolehlivost, zodpovědnost,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Veselá věda z.ú
Obec: Bruntál
Kontaktní osoba: FialováMartina
Kontaktní telefon: +420 602 642 993
Kraj: Moravskoslezský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.