Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Speciální pedagogové . Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23820 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-01. Volných pracovních míst: 1. KONT.. Životopisy prosím zasílejte do 4. 8 . 2017. Přijmeme speciálního pedagoga na 1,0 úvazek . Jedná se o klienty s těžkým mentálním a kombinovaným postižením (dospívající a dospělé), práce zahrnuje aktivizační činnosti s klienty, vedení individuálbních plánů klientů...Výtvarné a hudební dovednosti vítány.Vyžadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru. Požadujeme citlivý a empatický přístup k lidem s postižením. , kolegialitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcěm... Pracoviště: Dětské centrum "Paprsek" - 002 (DOZP Červený vrch), Alžírská, č. 647, Praha, okres Hlavní město Praha, 160 00 Praha 6. Požadované dovednosti: . Informace: LucieNovotná, +420 724 985 408, lucie.novotna@dcpaprsek.org . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9, poslední změna: 2017-07-18T01:47:42.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 6
Mzdové rozpětí od: 23820
Pracovní poměr od: 1.9.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: KONT.. Životopisy prosím zasílejte do 4. 8 . 2017. Přijmeme speciálního pedagoga na 1,0 úvazek . Jedná se o klienty s těžkým mentálním a kombinovaným postižením (dospívající a dospělé), práce zahrnuje aktivizační činnosti s klienty, vedení individu...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Dětské centrum Paprsek
Ulice: Alžírská
Obec: Praha
: Vokovice
Kontaktní osoba: LucieNovotná
Kontaktní telefon: +420 724 985 408
Kontaktní email: lucie.novotna@dcpaprsek.org
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.