Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami Vychovatel/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23700 Kč, max. 26700 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 1. Požadavky: Odborné kvalifikační požadavky dle zákona o pedagogických pracovnících a podmínky pro výkon práce v zařízení s nařízenou ústavní výchovou (psychologický posudek, výpis z evidence rejstříku trestů fyzických osob, zdravotní průkaz apod.). Pracovní úvazek 27 hodin přímé výchovné práce za týden, případně dle změny zákonů, rozvržení služeb podle 14 denního harmonogramu služeb v rámci nerovnoměrně rozvržené pracovní doby. Pracovní poměr na dobu určitou lze prodloužit dle ZP. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: kandlova.a@ddkrupka.cz ... Pracoviště: Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace, Libušín, č. 151, Krupka, okres Teplice, 417 41 Krupka 3. Informace: AlenaKandlová, +420 417 851 684, kandlova.a@ddkrupka.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice, poslední změna: 2017-03-24T00:46:01.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Učitel
Upřesnění pozice: Vychovatel/ka
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Teplicích
Kraj: Ústecký
Okres: Teplice
Mzdové rozpětí od: 23700
Mzdové rozpětí do: 26700
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadavky: Odborné kvalifikační požadavky dle zákona o pedagogických pracovnících a podmínky pro výkon práce v zařízení s nařízenou ústavní výchovou (psychologický posudek, výpis z evidence rejstříku trestů fyzických osob, zdravotní průkaz apod.). Prac...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Dětský domov a Školní jídelna, Krupka, Libušín 151, příspěvková organizace
Ulice: Libušín
Obec: Krupka
: Krupka
Kontaktní osoba: AlenaKandlová
Kontaktní telefon: +420 417 851 684
Kontaktní email: kandlova.a@ddkrupka.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.