Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Pedagogové volného času Pedagog volného času. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 24000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-07. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna CO BYSTE MĚLI SPLŇOVAT: - VOŠ vzdělání (DiS.) nebo VŠ (Bc.) - pedagogického zaměření - uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy - základy komunikace (AJ, RJ ..) - zkušenosti s kurzy zájmových činností výhodou - schopnost zaujmout dospělé klienty různých národností, zvyků a náboženského vyznání v oblasti volnočasových aktivit (sport, výtvarná činnost aj.) - trestní bezúhonnost a čestnost - psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci - komunikační schopnosti na rovině týmu i v oblasti práce s klienty - příjemné vystupování, empatie NÁPLŇ PRÁCE: - zajištění komplexní pedagogické, primárně diagnostické a preventivní činnosti v oblasti volného času, včetně prevence sociálně patologických jevů vyplývajících z pobytu v ZZC - tvorba programu volnočasových aktivit - tvorba časového harmonogramu a rozvrh plánovaných aktivit - dle zájmu klientů - spolupráce s NNO zajišťující volnočasové aktivity - monitoring činností NNO + kontrola dodržování bezpečnostních opatření - pedagogické a metodické vedení klientů při probíhajících programech - poskytování metodické, konzultační činnosti a specializované odborné pomoci klientům - realizace volnočasových kurzů i pro zaměstnance SUZ NABÍZÍME: - zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci - hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - pracovní doba pravidelná PO - PÁ (40 hod./týden) - odpovídající platové zařazení (PT 10 - stupnice platových tarifů podle tříd a stupňů uplatňované u SUZ MV) - zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž - osobní příplatek po zkušební době - možnost seberozvoje - rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání) - supervize a metodická setkání - 5 týdnů dovolené (4 dny sick/days) - Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP) - čerpání finančních prostředků naúhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj. - finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody Vybraní uchazeči/ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA). Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis na rvyskocil@suz.cz .. Pracoviště: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - provozovna, Tis u Blatna, okres Plzeň-sever, 331 65 Žihle. Informace: RobertVyskočil, rvyskocil@suz.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever, poslední změna: 2017-06-07T00:37:56.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Vzdělávání a školství
Požadovaná profese: Pedagog volného času
Upřesnění pozice: Pedagog volného času
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Plzni
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň - sever
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 24000
Pracovní poměr od: 7.6.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna CO BYSTE MĚLI SPLŇOVAT: - VOŠ vzdělání (DiS.) nebo VŠ (Bc.) - pedagogického zaměření - uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy - základy komunikace (AJ,RJ ..) - zkušenosti s kurzy záj...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Obec: Tis u Blatna
: Tis u Blatna
Kontaktní osoba: RobertVyskočil
Kontaktní email: rvyskocil@suz.cz
Kraj: Plzeňský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.