Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) SOUSTRUŽNÍK na CNC stroje - kusová výroba. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2018-04-13. Volných pracovních míst: 1. Vzdělání: Střední odborné (vyučen) nebo doložení Osvědčení o profesní kvalifikaci Soustružení kovových materiálů kód 23-022-H dle NSK (dodržování bezpečnosti práce, správné používání pracovních pomůcek, orientace v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací, volba postupu práce a technologických podmínek soustružení, potřebných nástrojů, pomůcek a materiálů, měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu, upínání nástrojů, polotovarů a obrobků a ustavování jejich polohy na různých druzích soustruhů a vyvrtávaček, obsluha soustruhů a vyvrtávaček, ošetřování a údržba soustruhů a vyvrtávaček, určování výchozích technologických základen polotovarů před jejich obráběním, ruční ošetření jednobřitých nástrojů z RO a SK) Praxe v oboru Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně Firemní facebook: Nisaform nástrojárna.. Pracoviště: NISAFORM s.r.o., U Šamotky, č. 1172, Liberec, okres Liberec, 463 11 Liberec 30. Informace: JosefNosek, +420 603 853 314, info@nisaform.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2018-04-14T01:51:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Seřizovači
Upřesnění pozice: SOUSTRUŽNÍK na CNC stroje - kusová výroba
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 25000
Pracovní poměr od: 13.4.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Vzdělání: Střední odborné (vyučen) nebo doložení Osvědčení o profesní kvalifikaci Soustružení kovových materiálů kód 23-022-H dle NSK (dodržování bezpečnosti práce, správné používání pracovních pomůcek, orientace v normách a v technických podkladech pr...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: NISAFORM s.r.o.
Ulice: U Šamotky
Obec: Liberec
: Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
Kontaktní osoba: JosefNosek
Kontaktní telefon: +420 603 853 314
Kontaktní email: info@nisaform.cz
Kraj: Liberecký
Telefon: 603 853 314
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.