Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu DĚLNÍK V CHEMICKÉ VÝROBĚ. Požadovaná úroveň vzdělání: Nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč, max. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2018-08-01 do 2019-03-31. Volných pracovních míst: 3. Opakované pracovní činnosti v chemické výrobě vykonávané pod dohledem s nízkou hmotnou odpovědností a spojené s nižší neuropsychickou a obvykle vyšší fyzickou námahou, např. základní manipulační práce (ruční dávkování substrátů, obsluha čerpadel apod.) a obsluha výrobních zařízení. Obslužné práce u adjustačních linek (např. vkládání materiálů do zásobníku, rozkládání a skládání krabiček, odebírání z pásů apod.); značení výrobků razítkem, datem, symbolem nebezpečnosti apod.; obsluha automatických plnicích linek včetně nastavování dávkovacího mechanizmu, přípravy materiálu a sledování plnění; obsluha balicích automatů, odebírání a odkládání na paletu, obsluha čerpadel nebo soustavy dopravních pásů ve výrobě, skladu a expedici s nastavováním dopravních cest do tří druhů přepravovaných surovin. Práce vhodná i pro ženy.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: BKP GROUP, a.s., 1. května, č. 333, Uherský Brod, okres Uherské Hradiště, 687 34 Uherský Brod 3. Informace: PavolŠkultéty, +420 608 713 084, ive@ive-agentura.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, poslední změna: 2018-07-21T01:54:08.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Obsluha strojů
Upřesnění pozice: DĚLNÍK V CHEMICKÉ VÝROBĚ
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
Úřad práce: Úřad práce v Uherském Hradišti
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště
Mzdové rozpětí od: 16000
Mzdové rozpětí do: 20000
Pracovní poměr od: 1.8.2018
Pracovní poměr do: 31.3.2019
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: Opakované pracovní činnosti v chemické výrobě vykonávané pod dohledem s nízkou hmotnou odpovědností a spojené s nižší neuropsychickou a obvykle vyšší fyzickou námahou, např. základní manipulační práce (ruční dávkování substrátů, obsluha čerpadel apod.)...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: BKP GROUP,a.s.
Ulice: 1. května
Obec: Uherský Brod
: Těšov
Kontaktní osoba: PavolŠkultéty
Kontaktní telefon: +420 608 713 084
Kontaktní email: ive@ive-agentura.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.