Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod

Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví MISTR/-OVÁ VÝROBY. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-15. Volných pracovních míst: 1. Pozice MISTR/-OVÁ VÝROBY (směny) se v plnou kompetenci rozvine po zaučení a zvládnutí celého rozsahu výroby. Pracovní poměr bude zprvu na dobu určitou a plynule přejde při oboustranné spokojenosti v pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnavatel preferuje spolehlivého, loajálního a přátelského zájemce o dlouhodobý - trvalý pracovní poměr. V době nástupu pracovník bude fungovat coby "Předák" výroby a bude se s pomocí stávajících dvou mistrů plynule seznamovat se všemi operacemi a úkony, které budou později plně v jeho kompetenci a odpovědnosti. Po zapracování musí však pracovník zvládnout nejen svůj úsek, ale být kompetentní k vzájemné plné zastupitelnosti se stávajícími mistry. Mistři nejsou pouhým dozorem, taktéž manuálně pracují a musí zvládnout i běžnou údržbu a seřízení strojů. Nabízené výhody: obědy v hodnotě 23, - Kč. Kontakt - paní Kudrnáčová Dagmar, tel.: 731 081 679 (od 09:00 hod. do 14:00 hod. nebo od 17:00 hod. do 20:00 hod.), e-mail: kudrnacova@purtex.cz .. Pracoviště: PURTEX s.r.o. - provozovna, Křenkova, č. 336, Česká Skalice, okres Náchod, 552 03 Česká Skalice. Nabízené výhody: obědy v hodnotě 23, - Kč. Informace: DagmarKudrnáčová, +420 731 081 679, kudrnacova@purtex.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Mistr ve výrobě
Upřesnění pozice: MISTR/-OVÁ VÝROBY
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce v Náchodě
Kraj: Královehradecký
Okres: Náchod
Mzdové rozpětí od: 25000
Nabízené výhody: Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 15.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pozice MISTR/-OVÁ VÝROBY (směny) se v plnou kompetenci rozvine po zaučení a zvládnutí celého rozsahu výroby. Pracovní poměr bude zprvu na dobu určitou a plynule přejde při oboustranné spokojenosti v pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnavatel prefe...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: PURTEX s.r.o.
Ulice: Křenkova
Obec: Česká Skalice
: Česká Skalice
Kontaktní osoba: DagmarKudrnáčová
Kontaktní telefon: +420 731 081 679
Kontaktní email: kudrnacova@purtex.cz
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.