Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři Junior konstruktér výrobků. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč, max. 33000 Kč. Pracovní poměr od 2017-10-01 do 2018-09-30. Volných pracovních míst: 1. Navrhování konceptů výrobku a detailní konstrukce komponentů, využívání CAD a CAE nástrojů, obhajoba tech. řešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich tech. zkoušky, příprava tech. specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur, benchmarking, sledování trendů na trhu, spolupráce s ostatními členy týmu, zabezpečování hladké návaznosti na zavedení do sériové výroby, zodpovědnost za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku. VŠ vzdělání tech. směru (strojní či elektrotech.), znalost práce s PC (MS Office - zejména Excel, PowerPoint), cílevědomost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce a samostatného rozhodování, tech. myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti, pokročilá komunik. znalost AJ - slovem i písmem, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat, hledání nového řešení, ochota cestovat. Příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, živ. a penz. připojištění, možnost odbor. a kariér. růstu. Osobní kontakt možný po tel. domluvě.. Vhodné pro absolventy VŠ, cizince. Pracoviště: Hanon Systems Autopal Services s.r.o. - závod Hluk, Závodní, č. 1007, Hluk, okres Uherské Hradiště, 687 25 Hluk. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: MarkétaStratilová, +420 556 780 401, mstratil@hanonsystems.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, poslední změna: 2018-02-08T14:30:14.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Strojní inženýři a projektanti
Upřesnění pozice: Junior konstruktér výrobků
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Uherském Hradišti
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště
Mzdové rozpětí od: 27000
Mzdové rozpětí do: 33000
Pracovní poměr od: 1.10.2017
Pracovní poměr do: 30.9.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Navrhování konceptů výrobku a detailní konstrukce komponentů, využívání CAD a CAE nástrojů, obhajoba tech. řešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich tech. zkoušky, příprava tech. specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Hanon Systems Autopal Services s.r.o.
Ulice: Závodní
Obec: Hluk
: Hluk
Kontaktní osoba: MarkétaStratilová
Kontaktní telefon: +420 556 780 401
Kontaktní email: mstratil@hanonsystems.com
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.