Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Strojní a ruční úklid. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 70 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-08. Volných pracovních míst: 3. MG Services s.r.o. (IČ 28737971) Pracoviště v České Lípě v průmyslové zóně. Kontaktní osoba: František Příhunek 725 505 218, Ing. Josef Oulehla 736 115 345, info.safety@dgservices.cz . Nabízíme: možnost pracovního a mzdového růstu, nástup možný ihned, dvousměnný provoz - ranní a odpolední provoz včetně sobot a nedělí dle rozpisu (noční služby dle rozpisu jedenkrát za 5 týdnů). Mzdu 70, - Kč/hodinu + až 30 % prémií, což činí mzdu až 91 Kč/hod. Pracovněprávní vztah uzavřený buď Dohodou o provedení práce, nebo po vzájemné domluvě nabízíme pracovní poměr. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (1. stupně invalidity). Pozn.: S uchazeči bude po telefonické domluvě uskutečněn pohovor.. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: , Česká Lípa, okres Česká Lípa, . Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa, poslední změna: 2017-06-08T00:48:02.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Požadovaná profese: Obsluha strojů
Upřesnění pozice: Strojní a ruční úklid
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v České Lípě
Mzdové rozpětí od: 70
Pracovní poměr od: 8.6.2017
Celkem volných míst: 3
Poznámka k volnému místu: MG Services s.r.o. (IČ 28737971) Pracoviště v České Lípě v průmyslové zóně. Kontaktní osoba: František Příhunek 725 505 218, Ing. Josef Oulehla 736 115 345, info.safety@dgservices.cz. Nabízíme: možnost pracovního a mzdového růstu, nástup možný ihned,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Obec: Česká Lípa
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.