Datum:
11.1.2018
WebID:
WPAZUT

Výmarský ohař dlouhoststý s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Výmarský ohař
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Město: Lípa nad Orlicí
Kraj: Královehradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou

Popis

Výmarský ohař - CHSz Lipové Osady nabízí k prodeji dvě poslední štěňata (pejsky) Výmarského ohaře dlouhosrstého s PP. Pejsci jsou zdraví, po odčervení, z velmi dobrého chovu. Matka: Ali z Lipové Osady x otec: Indigo z Korunova Dola , nar. 17.10.2017 Bližší informace budou podány telefonicky, e-mailem.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám