Věda a výzkum, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech Vývojový pracovník pro skupinu Kosmetické suroviny. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 45000 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-01 do 2018-08-31. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč Klíčové úkoly a odpovědnosti: - Vývoj nových kosmetických surovin proti stárnutí kůže - Aplikovaný výzkum: studium procesu stárnutí kůže, studium účinků vyvíjených surovin (in vitro, in vivo) - Generování nových myšlenek, nápadů - Samostatný design a vedení experimentů - Koordinace projektů od idey, přes experimentální ověřování, vývoj suroviny až po obchodní podporu - Publikační činnost (vědecké/komerční publikace) - Prezentační činnost (konference, veletrhy, semináře se zákazníky atp.) - Komunikace napříč celou společností Požadujeme: - Ukončené VŠ vzdělání - farmacie, molekulární/buněčná biologie, fyziologie živočichů, biochemie, medicína atp. - Ph.D. v některém z těchto oborů výhodou - Zkušenosti ve výzkumu nebo vývoji se zaměřením na (pato)fyziologii kůže, stárnutí, nebo dermatologii výhodou - Schopnost orientace v odborné literatuře - Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a vyšší - Dobré prezentační dovednosti výhodou - Dobrá znalost práce na PC s programy MS Office - Schopnost práce v týmu - Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a kreativita - Zájem řešit komplexní a víceoborové úkoly - Řidičský průkaz typu B Nabízíme: - Podpora osobního rozvoje a vzdělávání - Pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit - Zahraniční pracovní cesty (USA, Evropa, Asie) - Po 1. roce 5. týden dovolené navíc - Zázemí stabilní společnosti s tradicí více než 25 let na světových trzích - Stravování v areálu firmy s příspěvkem - Příspěvky na dětskou rekreaci - Sleva na firemní produkty - Bezúročné půjčky na bydlení - Pomoc při zajištění ubytování a půjčky na pořízení vlastního bydlení Kontakt: e-mailem zaslat životopis. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Contipro a.s., Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí, 561 02 Dolní Dobrouč. Nabízené výhody: příspěvky na dětskou rekreaci, sleva na firemní produkty a další benefity, , , po 1. roce. Informace: VítězslavŘešátko, +420 465 519 561, resatko@contipro.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, poslední změna: 2017-06-20T00:47:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Věda a výzkum
Požadovaná profese: Výzkumný a vědecký pracovník
Upřesnění pozice: Vývojový pracovník pro skupinu Kosmetické suroviny
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Mzdové rozpětí od: 30000
Mzdové rozpětí do: 45000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Podnikové stravování, Ubytování
Pracovní poměr od: 1.9.2017
Pracovní poměr do: 31.8.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč Klíčové úkoly a odpovědnosti: - Vývoj nových kosmetických surovin proti stárnutí kůže - Aplikovaný výzkum: studium procesu stárnutí kůže, studium účinků vyvíjených surovin (in vitro, in ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Contipro a.s.
Obec: Dolní Dobrouč
: Dolní Dobrouč
Kontaktní osoba: VítězslavŘešátko
Kontaktní telefon: +420 465 519 561
Kontaktní email: resatko@contipro.com
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.