Věda a výzkum, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech . Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 60000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti: Pro nabízenou pozici je nezbytné technické vzdělání (např. fyzika, chemie, nanotechnologie na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia). Požadujeme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech kategoriích. Dále alespoň komunikační znalost druhého světového jazyka. Nabízíme volné místo experta na technologii Focused Ion Beam - FIB a TEM. Očekáváme zkušenosti se systémy TESCAN FIB-SEM a mikroskopy TEM, dále pak schopnost aplikovat tyto zkušenosti na reálné problémy VaV. Náplní práce bude analýza vzorků za využití moderních technologií SEM, TEM, FIB, FIB-SEM, metodik korelativní mikroskopie. Požadujeme minimální znalost modelovacích programů v oblasti přístrojů částicové optiky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnanecku kartou.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., Libušina třída, č. 863, Brno, okres Brno-město, 623 00 Brno 23. Informace: VeronikaBryšová, +420 530 353 225, veronika.brysova@tescan.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2017-01-04T15:34:08.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Věda a výzkum
Požadovaná profese: Výzkumný a vědecký pracovník
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 60000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti: Pro nabízenou pozici je nezbytné technické vzdělání (např. fyzika, chemie, nanotechnologie na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia). Požadujeme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech ka...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: TESCAN ORSAY HOLDING, a.s.
Ulice: Libušina třída
Obec: Brno
: Kohoutovice
Kontaktní osoba: VeronikaBryšová
Kontaktní telefon: +420 530 353 225
Kontaktní email: veronika.brysova@tescan.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.