Úřednice/úředník na úseku marketingu, informování cestujících a výkaznictví dopravního systému Veřejné dopravy Vysočina odboru dopravy a silničního hospodářství

(Jobmatch) vhodné i pro OZZ. požadujeme: o střední vzdělání s maturitní zkouškou o znalost Plánu dopravní obsluhy území Kraje Vysočina pro období 2022 - 2026 o nadšení pro vizi moderního systému veřejné dopravy o logické, koncepční a tvůrčí myšlení o schopnost systémové práce a schopnost řešení problémů o schopnost týmové práce o schopnost rychle se učit nové věci o vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost dobrou znalost běžného kancelářského software (MS Office, internet) o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností výhodou: o uživatelské zkušenosti s regionální veřejnou dopravou v krajích Česka a v zahraničí o praxe v oblasti marketingu nebo PR o orientace v oblasti financování nebo výkaznictví ve veřejné dopravě o znalost koncepčních materiálu VDV, www.idsvdv.cz o smysl pro detail a pečlivost nabízíme: o perspektivní pozici o zázemí stabilní organizace o pracovní poměr na dobu neurčitou o zahájení pracovního poměru možné po ukončení výběrového řízení o 11. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů o odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu o trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracování o vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program o pozici vhodnou i pro osoby s pohybovým zdravotním postižením Reagovat na toto výběrové řízení můžete nejdéle do 9. 6. 2023 do 12.00 hod. Bližší informace najdete na https://www.kr-vysocina.cz/chci-pracovat-pro-kraj-vysocina/ds-305126/p1=122716.

Požadujeme

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

  • příspěvek na stravování, dopravu, penz.připojištění, sport, kulturu, vzdělávání
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa
Profese: Administrativní pracovník
Vzdělání: SŠ s maturitou
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 25280 - 37170 Kč
Město: Jihlava
Ulice: Žižkova
Kraj: Vysočina
Okres: Jihlava

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG