úřednice/úředník na úseku grantových programů se zaměřením na administraci grantových programů odboru regionálního rozvoje

Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání - znalost legislativy upravující činnost územních samosprávných celků, zejména znalost zákona č. 129/2000 Sb., o krajích (krajské zřízení), ve znění pozdějších předpisů - znalost problematiky řízení projektů financovaných ze strukturálních fondů EU - schopnost systémové práce a schopnost řešení problémů - schopnost analytického a logického myšlení - vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, schopnost týmové práce - dobrou znalost běžného kancelářského software (MS Office, internet) Výhodou: - praktické zkušenosti s řízením projektů - vzdělání v ekonomickém oboru výhodou Nabízíme: - perspektivní pozici - zázemí stabilní organizace - pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou, rodičovskou dovolenou - zahájení pracovního poměru možné po ukončení výběrového řízení - 10. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu - trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracování - vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program - příspěvek na sportovní, kulturní, vzdělávací aktivu dle vlastního výběru Reagovat na toto výběrové řízení můžete nejdéle do 13. 2. 2023 do 12.00 hod. e-mailem nebo telefonicky (pondělí - pátek 7.00 - 15.00 hod.). Bližší informace najdete na https://www.kr-vysocina.cz/chci-pracovat-pro-kraj-vysocina/ds-305126/p1=122716.

Požadujeme

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, práce z domu, stravenkový paušál
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Kraj Vysočina
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Profese: Ostatní úředníci
Vzdělání: VOŠ
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 23390 - 34370 Kč
Město: Jihlava
Ulice: Ke Skalce
Kraj: Vysočina
Okres: Jihlava

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG