Účetní nepodléhejte mučení a nalezněte opět těšení! :)

Budete zodpovědni za přípravu, vedení a kontrolu účetních deníků, rozvah. Budete provádět rekonciliace a řešit různé účetní úkoly. Připravovat platby, částečně treasury, přeceňování, měsíční a uzávěrkové reporty.

Nabízíme

  • Nabízíme Vám zázemí známé americké společnosti, mzdu převyšující český standard a bohaté benefity (od klasických stravenek, home office, přes flexibilní pracovní dobu, odpočinkové místnosti až k finanční podpoře Vašeho dalšího rozvoje a vzdělávání...).
  • Zašlete svůj životopis a všechny další informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.
  • Těšíme se!

Požadujeme

  • prokazatelné zkušenosti s účetnictvím
  • dalším požadavkem je výborná angličtina, která je firemním jazykem
  • pokud máte vzdělání v oboru financí, účetnictví, ekonomiky bude to jistou výhodou.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Profese: Účetní
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Štěpánka Dvořáková
Telefon: 702 159 021
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.