Tvůrčí práce a design, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování Referent/ka odboru regionálního rozvoje a územního plánování. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 Kč, max. 28320 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-11. Volných pracovních míst: 1. Kvalifikační požadavky: - autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle zvláštního právního předpisu, nebo - vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování a nejméně 18 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě, nebo - vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe, nebo - držitel osvědčení zvláštní odborné způsobilosti dle § 189 odst. 3stavebního zákona. Vyhlášeno výběrové řízení, nutno zaslat písemnou přihlášku s požadovanými přílohami, text výběrového řízení na www.kralovice.cz Datum výběrového řízení bude upřesněn... Pracoviště: Město Kralovice, Markova tř., č. 2, Kralovice, okres Plzeň-sever, 331 41 Kralovice. Informace: EvaŠkubalová, +420 373 300 224, skubalova.eva@kralovice.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Tvůrčí práce a design
Požadovaná profese: Architekt
Upřesnění pozice: Referent/ka odboru regionálního rozvoje a územního plánování
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Plzni
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň - sever
Mzdové rozpětí od: 18810
Mzdové rozpětí do: 28320
Pracovní poměr od: 11.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Kvalifikační požadavky: - autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle zvláštního právního předpisu, nebo - vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánován...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Kralovice
Ulice: Markova tř.
Obec: Kralovice
: Kralovice
Kontaktní osoba: EvaŠkubalová
Kontaktní telefon: +420 373 300 224
Kontaktní email: skubalova.eva@kralovice.cz
Kraj: Plzeňský
Telefon: 373 300 224
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.