Telefonní bankéř - příchozí hovory - infolinka

Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy hledáme kolegu/kolegyni, která - ý zaštítí práci na zákaznické lince. To znamená, že nebudete volat na neznámá čísla, jen se připomenete spokojeným stávajícím klientům, zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení. Na hlavní pracovní poměr - full time se spoustou benefitů.

Nabízíme

  • Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen FIXNÍ mzda, ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení a možnost kariérného postupu zaručena.
  • Máme pro vás na pracovišti voda+káva+čaj zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku.
  • Na na odpočinek a regeneraci od nás dostanete týden volna navíc také příspěvek na dovolenou/ osobní rozvoj již po půl roce, který se bude jako odměna za vaši loajalitu postupně zvyšovat  - po 2. letech u nás až 16 tis Kč - a to už je něco! .
  • Čekají na Vás i flexipasy a po roce příspěvek na penzijko/životko.

Požadujeme

  • Hledáme šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky :) Rozšiřujeme tým na zákaznické lince - POUZE PŘICHOZÍ hovory, kde budete s úsměvem podávat informace, provádět změny v databázi a řešit požadavky stávajících klientů.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zákaznický servis
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha
Město: Praha 5 - výborná dostupnost

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Martina Knoblochová
Telefon: 730 182 948
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.