TECHNOLOG

Náplň práce: Technologická příprava výroby. Tvorba a optimalizace technologických postupů na základě výkresové dokumentace. Aktualizace návodek a změn na základě konstrukčních změn. Spolupráce na tvorbě kontrolních návodek. Navrhování technologických změn ve výrobním procesu a jejich optimalizace. Hledáme samostatnou, iniciativní osobnost, která má i výborné komunikační schopnosti. Požadujeme: SŠ vzdělání Praxe v oboru strojírenství (minimálně 5 let) AJ, NJ výhodou Znalost práce na PC Řidičský průkaz skupiny B Analytické myšlení Nabízíme: perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností práce na plný úvazek nástup možný ihned/dle dohody odpovídající finanční ohodnocení podnikové stravování, příspěvek na stravování zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů vzdělávací kurzy zvýhodněné bankovní služby další firemní benefity (stravenky od nástupu, finanční příspěvek při narození dítěte, jazykové kurzy, zaměstnanecký program O2 Family, zvýhodněné bankovní produkty, výhodné nákupy elektroniky) Kontakt: e-mailem nebo telefonicky každý všední den od 10:00 - 13:00 hod.

Požadujeme

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: TEDOM a.s.
Obor: Výroba
Profese: Strojírenští technici technologové, normovači
Vzdělání: SOU s maturitou
Pracovní poměr: Plný úvazek
Plat: 30000 - 35000 Kč
Město: Jablonec nad Nisou
Ulice: Belgická
Kraj: Liberecký
Okres: Jablonec nad Nisou

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG