Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) Mechanik a opravář ostatních strojů a zařízení. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 Kč, max. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-10. Volných pracovních míst: 2. Pracovní pozice je na HPP a dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce. Volná pracovní pozice dílenský pracovník – mechanik opravář prostředků PO zahrnuje např. tyto činnosti: - pravidelný servis a kontroly provozuschopnosti HP a hydrantů, záruční a pozáruční servis a opravy HP a hydrantů a ostatních prostředků požární techniky - ruční zpracovávání součásti výrobku, a to řezáním, pilováním, ohýbáním, rovnáním a lepení apod. - sestavování a montáž částí výrobků - montážní a demontážní práce při kontrole, opravách, údržbě a seřizování zařízení Možný profesní růst v oblasti služeb požární ochrany. Požadujeme - zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrá komunikace se zákazníky a chuť pracovat. výpis z bodového hodnocení řidiče... Pracoviště: Pyrex, spol. s r. o., Šenovská, č. 544, Ostrava, okres Ostrava-město, 717 00 Ostrava 17. Požadované obory vzdělání: Mechanik opravář, opravářské práce. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: stravenky. Informace: JiřinaJaterková, +420 597 317 111, jaterkova@luingpyrex.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Operátor strojů a zařízení
Upřesnění pozice: Mechanik a opravář ostatních strojů a zařízení
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Požadované vzdělání: Mechanik opravář, opravářské práce
Mzdové rozpětí od: 16500
Mzdové rozpětí do: 20000
Nabízené výhody: Jiné výhody
Pracovní poměr od: 10.1.2018
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Pracovní pozice je na HPP a dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce. Volná pracovní pozice dílenský pracovník – mechanik opravář prostředků PO zahrnuje např. tyto činnosti: - pravidelný servis a kontroly provozuschopnosti HP a hydrantů, záruční a p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Pyrex, spol. s r. o.
Ulice: Šenovská
Obec: Ostrava
: Bartovice
Kontaktní osoba: JiřinaJaterková
Kontaktní telefon: +420 597 317 111
Kontaktní email: jaterkova@luingpyrex.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 597 317 111
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.