Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech Projektový manažer/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč, max. 55000 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 1. Náplň: převzetí sjednané obchodní zakázky s výkresovou dokumentací, jednání s dodavatelem a zákazníkem, koordinace požadavku, očekávání, technologické kvalitativní požadavky na výrobek, koordinace zajištění technického zázemí pro projekt (strojní zařízení, měřidla apod.), ustanovuje pracovní skupinu k projektu, tuto řídí, moderuje porady, kontroluje milníky projektu, eskaluje termíny, koordinace jednotlivých technických oddělení, podílejících se na přípravě funkční výroby série, práce s termínovým plánem v souladu s danými milníky projektu, provádí zápisy z pravidelných porad, reporting vedení firmy, komunikace se zákazníkem, koordinace předauditu a dalších prováděných auditů, podílí se na optimalizaci pracoviště, standardizace procesů, spolupracuje s oddělením technologie, personální plánování a jeho zaškolení, funkční projekt předává coby běžící sérii do výroby. Nutná znalost NJ na komunikativní úrovni Zaměstnání na dobu určitou a to jeden rok. Kontaktovat telefonicky, nebo emailem... Pracoviště: Schlote-Automotive Czech s.r.o. [2], Jaktáře, č. 1660, Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště, 686 01 Uherské Hradiště 1. Informace: GabrielaVidrmanová, +420 572 425 320, gabriela.vidrmanova@schlote.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, poslední změna: 2017-03-22T00:56:34.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Technik
Upřesnění pozice: Projektový manažer/ka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Uherském Hradišti
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště
Mzdové rozpětí od: 40000
Mzdové rozpětí do: 55000
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň: převzetí sjednané obchodní zakázky s výkresovou dokumentací, jednání s dodavatelem a zákazníkem, koordinace požadavku, očekávání, technologické kvalitativní požadavky na výrobek, koordinace zajištění technického zázemí pro projekt (strojní zaříz...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Schlote-Automotive Czech s.r.o.
Ulice: Jaktáře
Obec: Uherské Hradiště
: Mařatice
Kontaktní osoba: GabrielaVidrmanová
Kontaktní telefon: +420 572 425 320
Kontaktní email: gabriela.vidrmanova@schlote.com
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.