Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Strojírenští technici technologové, normovači TECHNOLOG SMT. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-10. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru , praxe v oblasti technologie výroby výhodou, znalost výpočetní techniky, solidní znalosti MS-Office produktů, dobrá znalost německého nebo anglického jazyka, ŘP"B", flexibilita, loajalita Oblast zodpovědnosti : " správné používání technologického zařízení " vytváření a schvalování pracovních postupů " za bezpečnost nových i stávajících zařízení. Tato musí být konstruována tak, aby zajišťovala pasivní bezpečnost pracovníků a nepoškozovala životní prostředí. Všechny pracovní činnosti musí být vykonávány v souladu s nejnovějšími předpisy bezpečnosti práce a za optimalizace nákladů " podpora výroby, zavádění nových technologií, zařízení, výrobních postupů a výrobků a podílení se na jejich dalším zdokonalování " zajištění dodržování všech zavedených postupů a procesů s ohledem na životní prostředí " provádění kvalifikace nových strojů a procesů " provádění a podpora TCD " identifikace, zavádění nápravných opatření vzhledem k zákaznickým reklamacím a vzhledem ke snižování zmetkovitosti " informování nadřízeného, mistra, vedoucí logistiky, vedoucího řízení jakosti v případě nestability nebo neuvolnění procesů " aktualizace FMEA " stanovování a další ověřování časových norem jednotlivých pracovních procesů ve spolupráci s mistry výroby včetně jejich zápisu do vyhodnocovacích systémů (SAP, Excel atd.) Oblast kompetencí: " odstavit z provozu zařízení, které nesplňuje aktuální legislativní požadavky nebo u něhož bylo při údržbě zjištěno nebezpečí havárie " odstavit z provozu zařízení, které nesplňuje požadavky na ESD " provádět při vzniku rizika kroky vedoucí k jeho odvrácení včetně omezení popř. zastavení dotčeného provozu/výroby Nabízíme: stabilní místo v silné společnosti, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu, zaměstnanecké sociální výhody příspěvek na dopravu, týden dovolené nad rámec ZP Nástup možný ihned. Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na eva.fukova@mektec.de ... Pracoviště: Mektec CZ s.r.o., Rudolfovská tř., č. 204, České Budějovice, okres České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1. Požadované dovednosti: , . Nabízené výhody: , . Informace: EvaFuková, eva.fukova@mektec.de . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice, poslední změna: 2017-07-11T01:49:58.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Technik
Upřesnění pozice: TECHNOLOG SMT
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Českých Budějovicích
Kraj: Jihočeský
Okres: České Budějovice
Mzdové rozpětí od: 30000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jízdní výhody
Pracovní poměr od: 10.7.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru , praxe v oblasti technologie výroby výhodou, znalost výpočetní techniky, solidní znalosti MS-Office produktů, dobrá znalost německého nebo anglického jazyka, ŘP"B", flexibilita, loajalita Oblast zodpovědnosti ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Mektec CZ s.r.o.
Ulice: Rudolfovská tř.
Obec: České Budějovice
: České Budějovice 4
Kontaktní osoba: EvaFuková
Kontaktní email: eva.fukova@mektec.de
Kraj: Jihočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.