Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Ostatní strojírenští technici VÝVOJOVÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 Kč. Pracovní poměr od 2017-11-15 do 2018-11-14. Volných pracovních míst: 1. VÝVOJOVÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA - pracoviště Lázně Bělohrad. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz , případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová. Požadujeme VOŠ, VŠ strojírenské - zaměření na konstrukce strojů a zařízení výhodou. AJ nebo NJ - komunikativní úroveň. Zkušenosti s pneumatickými systémy. Mechatronické systémy. Zodpovědnost, aktivita, komunikativnost, spolehlivost. Zpracovává samostatně konstrukční a vývojové zakázky dle specifikace v zadání jednotlivých vývojových projektů. Spravuje stávající výrobní dokumentaci v definovaném rozsahu. Práce v programovém prostředí 3D CAD, Creo 2, PDM Link, Orfert, Internet. Příprava výrobní dokumentace. Účastní se týmového vyhodnocení dokumentace a vyrobitelnosti. Spolupůsobí ve fázi zkoušení prototypu. Účastní se závěrečného posouzení výsledků z prototypových zkoušek. Spolupracuje s oddělením technické přípravy výroby při stanovení výrobních postupů. Účastní se schvalovacího řízení. V případě zakázky TR vypracovává technickou dokumentaci pro realizaci zakázky. ŘP není podmínkou. Nabízíme podnikové stravování, stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, masáže, roční bonus, jazyková výuka.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: DEPRAG CZ a.s. [1], T. G. Masaryka, č. 113, Lázně Bělohrad, okres Jičín, 507 81 Lázně Bělohrad. Nabízené výhody: . Informace: LenkaHátlová, +420 493 771 557, l.hatlova@deprag.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín, poslední změna: 2017-11-03T02:05:56.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Technik
Upřesnění pozice: VÝVOJOVÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Jičíně
Kraj: Královehradecký
Okres: Jičín
Mzdové rozpětí od: 21000
Nabízené výhody: Ubytování
Pracovní poměr od: 15.11.2017
Pracovní poměr do: 14.11.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: VÝVOJOVÝ/Á KONSTRUKTÉR/KA - pracoviště Lázně Bělohrad. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně zanechte na vrátnici nebo volejte od 6.00-14-00 hod na tel.: 493771557 L.Hátlová. Požadujeme VOŠ, VŠ strojírenské - zam...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: DEPRAG CZ a.s.
Ulice: T. G. Masaryka
Obec: Lázně Bělohrad
: Lázně Bělohrad
Kontaktní osoba: LenkaHátlová
Kontaktní telefon: +420 493 771 557
Kontaktní email: l.hatlova@deprag.cz
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.