Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři CAD Designer - konstrukce interiérových dílů v automotive. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-14. Volných pracovních míst: 1. Pro významnou firmu z oblasti automotive hledáme SPECIALISTU PRO KONSTRUKCI plastových a kovových interiérových dílů. Předpokládá se od Vás: - vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření - znalost CAD programu CATIA V5 nebo NX - schopnost komunikace v němčině či angličtině - zodpovědnost, týmový duch, zainteresovanost Vaší hlavní činnosti bude: - návrhování a detailní 3D konstrukce dílů a sestav v CAD programu - zástavbové analýzy, kontroly kolizí a kritických míst sestav - tvorba výkresové dokumentace - administrace 3D/2D dat, uvolňovací procesy, správa verzí - příprava podkladů a prezentací pro výpočetní a technologické účely Nabízí se Vám: - ty nejlepší finanční a pracovní podmínky - vyladěný a komplexní systém vzdělání a zvyšování kvalifikace - jistota v expandující firmě a atraktivní kariérní vyhlídky Těšíme se na Váš životopis, prosíme o zaslání na email: maxova@perasperagroup.cz nebo zavolání na telefon: 702 042 812. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.(PERASPERAgroup), Husitská, č. 53, Tachov, okres Tachov, 347 01 Tachov 1. Informace: JitkaMaxová, +420 702 042 812, maxova@perasperagroup.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov, poslední změna: 2017-03-16T01:46:25.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Strojní inženýr
Upřesnění pozice: CAD Designer - konstrukce interiérových dílů v automotive
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Tachově
Kraj: Plzeňský
Okres: Tachov
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 14.3.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pro významnou firmu z oblasti automotive hledáme SPECIALISTU PRO KONSTRUKCI plastových a kovových interiérových dílů. Předpokládá se od Vás: - vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření - znalost CAD programu CATIA V5 nebo NX - schopnost komunikac...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.
Ulice: Husitská
Obec: Tachov
: Tachov
Kontaktní osoba: JitkaMaxová
Kontaktní telefon: +420 702 042 812
Kontaktní email: maxova@perasperagroup.cz
Kraj: Plzeňský
Telefon: 702 042 812
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.