Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Revizní technici ve strojírenství, technici STK ZKUŠEBNÍ REVIZNÍ TECHNIK VÝTAHŮ. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-01. Volných pracovních míst: 1. Pracovní činnosti: Zkušební technik výtahů provádí pravidelné odborné zkoušky výtahů v provozu, zkoušky po opravách, zkoušky po provedení podstatných změn výtahu v rámci odstranění zjištěných provozních rizik výtahu a úkony spojené s posuzováním shody výtahů a jejich bezpečnostních komponent. Požadujeme: - minimálně střední vzdělání v oboru strojní mechanik nebo mechanik zdvihacích, případně elektrotechnických zařízení - platné osvědčení k činnosti: revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení včetně revizí elektrických zařízení výtahů - samostatnost, flexibilitu, organizační schopnosti Nabízíme: - zázemí stabilní, prosperující české společnosti - pracovní oblast Liberec, Praha, Kolín - možnost profesního rozvoje - firemní akce pro zaměstnance - příspěvky na stravování - volné vstupenky na fotbalová a hokejová utkání.. Pracoviště: MSV Liberec, s.r.o.-001, Kralická, č. 79, Liberec, okres Liberec, 460 07 Liberec 7. Informace: LenkaHolinová, +420 482 464 431,482 464 411, sekr.:606 637 997, holinova@msv-lbc.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-03-21T01:26:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Revizní technik
Upřesnění pozice: ZKUŠEBNÍ REVIZNÍ TECHNIK VÝTAHŮ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 24000
Pracovní poměr od: 1.4.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovní činnosti: Zkušební technik výtahů provádí pravidelné odborné zkoušky výtahů v provozu, zkoušky po opravách, zkoušky po provedení podstatných změn výtahu v rámci odstranění zjištěných provozních rizik výtahu a úkony spojené s posuzováním shody ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MSV Liberec, s.r.o.
Ulice: Kralická
Obec: Liberec
: Liberec VII-Horní Růžodol
Kontaktní osoba: LenkaHolinová
Kontaktní telefon: +420 482 464 431,482 464 411,sekr.:606 637 997
Kontaktní email: holinova@msv-lbc.cz
Kraj: Liberecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.