Strojní inženýr

Budete se podílet na návrzích modifikací serverových skříní . Dále budete navrhovat a konstruovat speciální příslušenství (plechové díly, hliníkové profily a plastové díly). Budete řešit konstrukční celky, detailně navrhovat a vyhodnocovat konstrukční řešení. Tvořit 3D modely a výkresovou dokumentaci v SolidEdge/CREO. Pracovat na dalším vývoji a optimalizaci stávajících kontrukcí.

Požadujeme

  • Strojírenské vzdělání.
  • Zkušenost se SolidEdge nebo CREO (případně jiný podobný CAD program).
  • AJ na komunikativní úrovni.
  • Být schopný týmové práce - hledáme parťáka :-).

Nabízíme

  • Práci v malém týmu (do 20 lidí) - rodinná atmosféra zaručena.
  • Celou řadu finančních příspěvků (měsíční prémie, příspěvěk na dovolenou, příspěvek na dopravu, příspěvek na Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění).
  • Stravenky.
  • Týden dovolené navíc.
  • Nabízíme také možnost firemního kurzu AJ.
  • Pracovní doba je flexibilní.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Plzeňský
Město: Plzeň
Kraj: Plzeňský
Okres: Plzeň

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Anna Blechová
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.