Datum:
12.1.2018
WebID:
WM9FKR

Štěňátka trpasličího jezevčíka

Popis

Jezevčík dlouhosrstý - prodáme krásná čistokrevná štěňátka dlouhosrstého trpasličího jezevčíka červené barvy bez PP. Oba rodiče s PP, výborní, jsou u nás k vidění. Matka má výrazné lovecké vlohy. Odběr po 20. lednu. Štěňátka budou odčervena a budou mít první očkování, samozřejmostí je i chovatelský balíček. Bližší informace vám rádi sdělíme na mobilu nebo na e-mailu. 4.000 Kč.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám