Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) . Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Kont..Adirov Vitaliy, e-mail: sadirov@tssmec.cz . Náplň pracovní pozice spočívá v činnosti tenisového trenéra v soukromé tenisové škole Tenisová škola SMEČ s.r.o. poskytující prof. tenisovou průpravu a výcvik. Zaměstnanec bude plnit roli prof. tenis. trenéra, a to pro závodní i rekreační trénink dětí, mládeže a dospělých. Požadavky na prac. pozici zahrnují vynikající znalost AJ a RJ /znalost dalšího cizího je výhodou/, dále středoškolské vzdělání především vynikající sportovní průpravu v podobě prof. tenisové kariéry a prof. zkušenosti na pozici tenis. trenéra v rozsahu min. 8 let, včetně trenérské certifikace / světové nebo české. Zaměstnavatel požaduje zkušenosti s vedením jak junnior., tak seniorských hráčů, vysoké profesní nasazení a skutečné nadšení pro trenérskou činnost, které je nezbytné především pro práci s dětmi. Zaměstn. preferuje uchazeče, který bude moci využít jak své schopnosti hráče prof. tenisu, tak zkušenosti prof.trenéra pracujícího s úspěšnými sportovci /nejlépe v zahraničí/ a to proto, aby trenér nejen předával své schopnosti a zkušenosti, ale byl také inspirací pro mladé aspirující hráče tenisu.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Tenisová škola SMEČ s.r.o. - Praha 10 (Hector Sport Centre), Malešická, č. 655, Praha, okres Hlavní město Praha, 108 00 Praha 108. Informace: VitaliySadirov, +420 603 251 287, sadirov@tssmec.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9, poslední změna: 2017-04-03T09:29:03.

Typ inzerátu: Nabídka
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 10
Mzdové rozpětí od: 28000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Kont..Adirov Vitaliy, e-mail: sadirov@tssmec.cz. Náplň pracovní pozice spočívá v činnosti tenisového trenéra v soukromé tenisové škole Tenisová škola SMEČ s.r.o. poskytující prof. tenisovou průpravu a výcvik. Zaměstnanec bude plnit roli prof. tenis. tr...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Tenisová škola SMEČ s.r.o.
Ulice: Malešická
Obec: Praha
: Malešice
Kontaktní osoba: VitaliySadirov
Kontaktní telefon: +420 603 251 287
Kontaktní email: sadirov@tssmec.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.