Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Slovenský kopov
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

ZÁJEMCE O ADOPCE ŘEŠÍME VÝHRADNĚ TELEFONICKY, VOLEJTE PROSÍM NA 724 526 537 NEBO 605 256 960    DROMÍK  kastrovaný, očkovaný, odčervený, čipovaný   Dromík je sympaťák odebraný ze špatných podmínek. V prostředí, kde se cítí bezpečně, je milý, rád se přijde pomazlit.  Nehodí se k malým dětem a do prostředí, kde je hodně rozruchu, cizí lidé a podobně, spíš by se hodil do klidnějšího domova, k trpělivým lidem, kteří hledají milého, klidnějšího společníka, který zároveň ale není "gaučový povaleč" a má rád procházky. Se psy i fenkami všech velikostí se snese bez problémů, nevyvolává konflikty, ani se jich neúčastní. Nemá rád samotu, takže je vhodný pro lidi, kteří jsou hodně doma nebo do domku se zahradou. Hygienické návyky má.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 17:00
Úterý:9:00 - 17:00
Středa:9:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Soukromý psí azyl, je provozován bez jakékoli pomoci úřadů, pouze z darů sponzorů a jednotlivých dárců. Azyl provozovatelky vedou ve svém volném čase, nad rámec plnoúvazkových zaměstnání.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: Jeřábová 1 19000 Praha 9 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám