Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Sibiřský husky
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 1
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Nádherný Cody hledá domov  Cody  (č. 5498 místo odchytu Libořice), nejspíše  husky, asi rok starý pes, váha při příjmu 26.5 kg, v kohoutku cca 63 cm. Cody je chodící živel, má mnoho energie, od budoucího páníčka ji bude potřebovat pomoci správně využít. Cody je temperamentní mlaďoch, který uvítá pevnou ruku, statného pána či paničku a rozhodně bude třeba výcvik na cvičáku. Tento akčňák se hodí pro aktivní rodinu s domem se zahradou, kde bude mít svou boudičku. Cody na povely nereaguje, na vodítku chodí velmi hekticky, nejspíš vodítko nikdy nepoznal. Na psy menšího vzrůstu si dovoluje, pokud zvažujete Codyho přibrat do své stávající smečky rozhodně doražte do útulku i se stávajícím členem domácnosti. Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro osvojení pejska si pozorně přečtěte podmínky adopce na našich webových stránkách: v sekci co a jak. Poplatek za adopci je 300, - Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00  www.utulek-jimlin.cz  Tel.: 604451258

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 14:00
Úterý:8:00 - 16:00
Středa:8:00 - 14:00
Čtvrtek:8:00 - 16:00
Pátek:8:00 - 14:00
Sobota:9:00 - 11:30
Neděle:9:00 - 11:30

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Inzerce psů
Adresa: Jimlín 147 44001 Louny - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám