Datum:
12.1.2018
WebID:
W3B1CV

Shagy hledá svůj pelíšek

Popis

Kříženec - usměvavý, radostný, balonkový, aportovací, hravý, ještě takové malé děcko. Shagy je cca 7mi letý x labradora. Jeho věk na něm vůbec nejde znát. Shagy si užívá života plnými doušky. Je veselý a akční. Píská si gumovými hračkami a zbožňuje procházky a aportování. K dalším pejskům je dominantní, ale snášenlivý. Shagy má rád vodu a miluje jídlo. Shagy je očkovaný, čipovaný a kastrovaný nachází se u Zlína . Adopční poplatek 2.000 Kč.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám