Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Šarpej
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Mike je roční kříženec šarpeje. Z útulku byl adoptovaný jako štěňátko, rychle si v nové rodině zvykl, ale začal se nudit. Potřebuji hodně pohybu a aktivní páníčky, kteří by ho naučili trošku poslouchat a nezlobit. Mike se nesmí nudit, jinak ničí věci a snaží se na sebe upozornit. Zatím je u své původní rodiny, ale hledáme nový domov. Více informací vám podá: Kontakt: utuloksi@gmail.com (všeobecné informácie), Zuzka Mihová: +421 902 460 378 www.utulokskalica.blog.cz https://www.facebook.com/uskalica/media_set?set=a.933262456729494.1073742438.100001372446781&type=3

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Skupina Šarpej v nouzi je určená ke sdílení šarpejů a jejich kříženců, kteří se jsou v nouzi a hledají dočasnou péči nebo trvalý pobyt , především na území České republiky a Slovenska. Nejsme občanské sdružení ani útulek. Skupina Shar-pei v núdzi je určená na zdieľanie šarpejov a ich krížencov, ktorí sú v núdzi a hľadajú dočasnú opateru alebo trvalý domov predovšetkým na území Slovenskej a Českej republiky. Nie sme občianske združenie ani útulok.
Jak pomoci: Inzerce psů, Domácí depozita
Adresa: Modřejovice 63 27041 Slabce - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám