S námi si vyberete! Různorodá práce ve skladu nebo výrobě na Plzeňsku.

Nabízíme více pracovních pozic, ze kterých můžete vybírat: Skladnické pozice s VZV i bez něj (vykládky kamionů, příjem zboží, příprava zboží na expedici). Pomocné práce do skadu - štítkování, balení zboží, kontrola zakázek, úklid skladu, Montážní dělníci - skládání krabiček, kompletace produktů, Operátoři strojů/výroby - obsluha a údržba strojů. ... a mnoho dalšího!

Nabízíme

  • Nabízíme práci v příjemném prostředí jak pro muže, tak ženy. Možnost dlouhodobé spolupráce, ale i brigády. Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonávané pozice až 130,-Kč/hod.
  • Jak se přihlásit nebo jen dozvědět víc?
  • Zavolejte mi na číslo: 226254964, pošlete mail na: jiri.havranek@manpower.cz, přihlaste se formulářem níže, nebo se jednoduše stavte na naší pobočce na adrese: Resslova 2, 301 38, Plzeň.
  • Těšíme se na Vás.

Požadujeme

  • Chuť pracovat a ochota docházet na 1směnný až 3směnný provoz.
Typ inzerátu: Nabídka
Město: Plzeň

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Jiří Havránek
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.