S létem do nové práce se super mzdou a ubytováním zdarma!

Náplní práce budou různé činnosti v rámci výroby automobilových sedadel.

Požadujeme

  • Co od tebe budeme potřebovat?
  • Určitě to bude ochota pracovat ve směnném provozu. Dále budeme požadovat manuální zručnost, pečlivost, pozornost a fyzickou zdatnost. .

Nabízíme

  • Za tvoji svěle odvedenou práci se můžeš těšit na měsíční výdělek 29.000 Kč. Dále ti budou náležet stravenky 80Kč/směnu, 25 dní dovolené a náborový příspěvěk 15.000 Kč.
  • A to nejdůležitějčí je UBYTOVÁNÍ ZCELA ZDARMA!
  • Tak neváhej a posílej svůj životopis na emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz, volej na číslo 226257599  nebo klikni na odpopovědní formulář!
  • Těšíme se na spolupráci!
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Dělnické profese
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: celá ČR
Město: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Okres: Mladá Boleslav

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Tereza Tomiova
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.