Datum:
11.1.2018
WebID:
W3FDRZ

Rotvajler - štěnátka

Popis

Rotvajler - Daisy aj Diane sú šteniatka, ktoré majitel nevedel umiestnit. Možno preto, ze majú podkus. Daisy je nižšia, robustnejšia, Diane vyššia, štíhlejšia. Obe sú veselé a hravé. Takisto pôjdu do adopcie len k človeku, ktorý aspoň trochu pozná plemeno. Momentálne sú vnútri, tuto zimu nemožu íst von. Dalšie informace na telefónom čísle

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám