Řítí se na nás nový finanční projekt z Německa. Staň se součástí dynamického účetního týmu v IT společnosti!!

Náplň práce, se kterou se potkáš na pozici AP Specialist: Accounts Payable Processing – including posting and parking high volumes of invoices. Based on company processes.  Matching purchase orders to invoices (PO invoices), or using coding to book the invoices. (NON PO invoices).  Checking invoices to ensure that all relevant information is present. Returning invoices. To the vendor where required information is missing.  Working to reduce the quantity of parked invoices.  Preparing payment runs and manual payments.  Proactively and professionally managing the resolution of invoice queries from both internal. & external sources.  Supplier statement reconciliation. Náplň práce, se kterou se potkáš na pozici GL Accountant: Regular month end closing activities: cost and revenue accruals/deferrals, recoding, cost allocation, various adjustments. General Ledger accounts reconciliations. Pre-Billing initiations. Various reports distribution – e.g. P/L reports, Labor reports, Expense reports, CAPEX. Purchase orders review and Financial approving. Invoice approval. Clearing of transactions on BS accounts on a monthly basis. Identifying and suggesting process improvement opportunities. Supporting internal and external audits as requested. Taking full ownership and responsibility for the tasks assigned. Cooperating with internal stakeholders, Industry Vertical and Business Partners. Maintaining up to date process documentation.

Nabízíme

  • U nás získáš ihned HPP na dobu neurčitou.
  • Budeš pracovat pro společnost s více než 60-ti letou tradicí, která má pobočky ve všech kontinentech.
  • Mezi naše významné benefitem patří roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který lze uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí.
  • Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafetérie, rotační program a další.
  • Pokud Tě inzerát zaujal a chceš se dozvědět více, zašli nám životopis v anglickém jazyce a mi Tě co nejdříve oslovíme.

Požadujeme

  • Mezi předpoklady pro získání pozice je potřeba aktivní znalost anglického a německého jazyka na úrovni minimálně B2, lépe však C1, uživatelská znalost MS Office, analytické myšlení, úsměv na tváři a otevřenost vůči různým národnostem, radost ze sdílení svých názorů v moderním open-space pracovništi, multi-tasking, samostatnost a alespoň roční praxe ve financích, účetnictví nebo back-office pozicích.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha
Město: Praha - 4
Kraj: Praha
Okres: Praha 4

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Ing. Pavlína Tlášková
Telefon: 777 033 936
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.