Datum:
15.2.2018
WebID:
WXJVN3

Rhodéský ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rhodéský ridgeback
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Atos je krásný ridgeback s PP. Je mu 5 let. Je velmi přátelský, nikomu by neublížil. Má klidnou, vyrovnanou povahu, je to poslušný, stále veselý pes. . Je zvyklý na ostatní psy i kočky. Žil společně s dělmi. takže by neměl být ani v tomto směru problém. Pro Atose hledáme domov s ubytováním uvnitř. Domov, kde se mu budou věnovat a dál ho vychovávat, poskynou mu zábavu a neskončí odložený někde na zahradě. Pes se nachází v Bratislavě. Volejte nebo pište sms na 602 152 280 ( hned jak to bude možné , budu volat zpět)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Adopce plemene Rhodéského ridgebacka
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Plzeňská 150 33011 Třemošná - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám