Datum:
15.2.2018
WebID:
WX19GH

Rhodéský ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rhodéský ridgeback
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Eliška je krásná, 4 roky stará fenka ridgebacka bez PP. Je velmi milá, přátelská, nikomu nikdy neublížila. Je klidné povahy, ale proběhne se ráda, miluje procházky a užívá si společnost lidí. Eliška žije v bytě, kde nedělá žádnou škodu, je čistotná, nic neničí, neštěká. Samozřejmě je možné, že v novém prostředí to tak nebude hned ze začátku, ale určitě si rychle zvykne. Pejsků se trochu bojí, ale jak zjistí, že jí neublíží je v klidu. S fenkami nevíme. S malými dětmi nežije, tak neumím říct, jak s nimi bude vycházet. Ale je to hodná , bezproblémová holka, tak určitě nebude dětem ubližovat. Samozřejmě děti musí vědět, jak se k ní chovat. Víc o fence nevíme, je krátce adoptovaná a její minulost neznám. Pro Elišku hledáme domov jak bytě, tak v domku, ale samozřejmě s ubytováním uvnitř, se svojí rodinou. Domov, kde se jí budou věnovat , chodit s ní na provcházky a už jí nikdy neopustí. Je to opravdu milá holka a zaslouží si spoustu lásky. Eliška je ve Znojmě. Volejte 602 152 280 nebo pište SMS, hned jak to bude možné, zavolám zpět.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Adopce plemene Rhodéského ridgebacka
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Plzeňská 150 33011 Třemošná - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám