Datum:
10.4.2018
WebID:
W3DUHX

Rhodéský ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rhodéský ridgeback
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Richie je krásný, mladý, 2,5 roku starý pes ridgebacka bez PP. Je to kontaktní milý pes. Miluje lidi kolem se be, rád si hraje, miluje procházky a nezkazí žádnou srandu. Prošel základním výcvikem, ale poslušnost je zatím taková, jako u každého puberťáka, poslechne když chce a když má radost je divoch. Na tom se musí stále pracovat. V bytě je čistotný a klidný, ale není zvyklý být uvnitř o samotě, tak nemůžu říct, jak se bude chovat až pujdete do práce. Ale má v garáži pelech, kde je , když je rodina v práci a neměl snahu tam něco ničit . S fenkami vychází dobře, se psy pslední dobou moc ne. Na děti zvyklý není, ale nyní má rodina dvojčata a Richie je k nim hodný, ale kontakt probíhá zatím jen přes postýlku. Pro Richieho hledáme domov s ubytováním uvnitř domu společně se svojí rodinou. Domov, kde nebude odložen na zahradě, ale bude mít dostatek procházek, aktivit a zabavy.Potřebuje páníčka, který s ním bude pracovat na poslušnosti. Ridgeback není pes, který se zabaví sám. Pes se nachází ve Zlíně . Volejte nebo pište na 602 152 280

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Adopce plemene Rhodéského ridgebacka
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Plzeňská 150 33011 Třemošná - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám