Datum:
7.2.2017
WebID:
W7J466

Rhodéský ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rhodéský ridgeback
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 9
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Riči je 7mi letý pes ridgebacka . Majitel ho v tomto věku odložil z důvodu nedostatku času. Je to přátelský les, nejeví žádné známky agrese. Jas snáší děti nevíme, nemáme odzkoušeno. Je kamarád s fenkami a malými psy, k velkým psům nedoporučuji. V bytě je čistotný, nic neničí. Ričimu hledáme domov v bytě nebo v domku se zahradou, ale každopádně s ubytováním uvnitř domu. Není vhodný k celodennímu odložení na zahradě. Riči je v dočasné péči v Brně  Volejte 602 152 280

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Adopce plemene Rhodéského ridgebacka
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Plzeňská 150 33011 Třemošná - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám