Řemeslné práce, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Stavební lakýrníci a natěrači Malíř, natěrač. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16930 Kč. Pracovní poměr od 2017-11-01 do 2018-10-31. Volných pracovních míst: 1. Zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: kirinovic@zoobrno.cz Požadované dovednosti : Střední vzdělání s výučním listem v oboru malíř, natěrač. Zkušenost s obdobnou 3 roky prací, Podmínkou- ŘP sk. B přiměřenou fyzickou zdatnost. Znalost malířských materiálů. 3 roky praxe. Poznámka k volnému místu: Popis činnosti: Úprava povrchu pro lakováním, broušení a opalování ploch, čištění a odmašťování ploch, máčení, stříkání nebo natírání barvou, konečné stříkání ploch, tmelení povrchů, lakuje, natírá a jinými způsoby upravuje povrch kovových i nekovových materiálů, určuje vhodný pracovní a technologický postup, včetně přípravy povrchu na malbu, odstraněním starých vrstev, lepení, sádrování, broušení a penetrace těchto povrchů. Řízení elektovozíků, čištění a údržba pracovních nástrojů. Příprava zdícího materiálu. Nabízíme: příspěvek na stravování, poměrnou část z 25 dnů roční dovolené.. Pracoviště: Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace, U zoologické zahrady, č. 147, Brno, okres Brno-město, 635 00 Brno 35. Požadované dovednosti: . Informace: Miroslav Kirinovič, +420 546 432 350, kirinovic@zoobrno.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2017-10-13T01:48:03.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Řemeslné práce
Požadovaná profese: Malíř / natěrač
Upřesnění pozice: Malíř, natěrač
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 16930
Pracovní poměr od: 1.11.2017
Pracovní poměr do: 31.10.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Zašlete svůj životopis s motivačním dopisem na email: kirinovic@zoobrno.cz Požadované dovednosti : Střední vzdělání s výučním listem v oboru malíř, natěrač. Zkušenost s obdobnou 3 roky prací, Podmínkou- ŘP sk. B přiměřenou fyzickou zdatnost. Znalost m...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
Ulice: U zoologické zahrady
Obec: Brno
: Bystrc
Kontaktní osoba: Miroslav Kirinovič
Kontaktní telefon: +420 546 432 350
Kontaktní email: kirinovic@zoobrno.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.